Спартакіада учнів ліцею-2019

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей
імені І.Г.Боровенського»
     23 вересня 2019 року в ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» відбулася Спартакіада учнів ліцею, присвячена 76-й річниці визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників, яку організували і провели керівник фізичного виховання ліцею Гусєв В.Л., викладачі фізичної культури Мирошник М.В.,  Артюх О.І.
     У Спартакіаді взяли участь всі учні ліцею – хто на бігових доріжках, хто на трибунах як вболівальник. Програма змагань включала 5 видів змагань – «естафета в мішках», командне подолання лабіринту, піднімання гирі, підтягування на перекладині та перетягування канату. За традицією розпочали змагання дівчата стрибками у мішках. У цьому виді перемогу здобули дівчата 12 П-ЛХА групи, другими на фініші були дівчата 22 П-ЛХА групи, третіми – 23 КК  групи. Серед юнаків в цій дисципліні першість здобули учні 14 ЕРЗ групи, другі – 3 ЕРЗ групи, треті – 33 КК групи.
    Змагання продовжились в командному подоланні лабіринту на швидкість. Тут місця розподілилися так: серед дівчат – перше місце  за 23 КК  групою, друге  – 13 КК група, третє – 22 П-ЛХА група; серед юнаків – перше місце –  14 ЕРЗ група, друге – 34 ЕРЗ група, третє – 3 ЕРЗ група.
     У гирьовому спорті перемогу здобув учень 24 ЕРЗ групи  Горячко Влад – 61 підйомів, Соляник Максим (34 ЕРЗ група)  був другим – 36 підйомів,   третім – Анікеєв Денис (3 ЕРЗ група)  – 30 підйомів.
    У підтягуванні на перекладині перемогу святкував Ларіонов Ігор (3 ЕРЗ група), друге місце – Рогозин Руслан (34 ЕРЗ група), третє – Чебан Павло (11 ТМС група).
     Завершальним етапом змагань  був наймасовіший, найвидовищніший, найдраматичніший вид – перетягування канату. По десять учасників із групи змагалися в цій дисципліні. У дівчат перемогу здобули учні 12 П-ЛХА групи, які у фінальному двобої перемогли подруг з 22 П-ЛХА групи. Третє місце вибороли дівчата з 13 КК групи.
    В юнаків усе виявилось набагато запекліше і, щоб здобути перемогу, потрібно було прикласти надзусилля. Як не старалися хлопці з 14 ЕРЗ групи перемогти своїх товаришів з 34 ЕРЗ групи, але все марно – сильнішими виявилась таки учні 34 групи, які і зайняли перше місце. Третє місце – 3 ЕРЗ група.
    Вітаємо всіх переможців і призерів Спартакіади з перемогою і бажаємо подальших успіхів і звершень у житті і спорті.